Teknoloji

Side-Scrolling Macera Oyunu The Captain, Switch İçin Çıktı

 
Sysiac Games, yandan kaydırmalı macera oyunu The Captain’ın Switch sürümünü Nintendo eShop aracılığıyla piyasaya sürdüğünü duyurdu.
 
Kaptan ilk olarak 3 Aralık 2021’de Steam, Epic Games Store ve GOG aracılığıyla PC için piyasaya sürüldü.
 
Galaksinin diğer tarafında kaybolan Uzay Filosu bilim subayı Kaptan Thomas Welmu’nun rolünü üstleneceksiniz. Karanlık güçler gezegenimizi yok etmek için Dünya’ya geliyor ve onları durdurabilecek tek şey sizin elinizde.
 
Galaksinin bir ucundan diğerine gidin ve hızla konuta geri dönün. Seyahatiniz sırasında yeni arkadaşlar edinin. Yeni düşmanlar da. Herkesi kurtaramayacaksın. Arkanda kimi bırakacaksın? Yol boyunca hangi medeniyetleri kurtaracak ve hangilerini yok edeceksiniz? Tüm kararlar sizin elinizde.
 
Zaman bitiyor. Konuta giden en kısa yolu mu yoksa solucan deliğinde deneysel yeni bir teknoloji kullanmak için uzun yolu mu seçeceksiniz? Uzaktan gelen bir yardım davetine cevap vermeye değer mi yoksa zamanınızı motorunuzu yükseltmek için para biriktirmek için mi kullanmalısınız? Karar senin Kaptan.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kazan Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu