Ekonomi

Yeni Citroen C4X Ocak’ta Türkiye’de satışa çıkıyor

Citroen C4X, Ocak 2023 prestijiyle Türkiye’de satışa çıkacak.

Citroen’den yapılan açıklamaya göre C4X, Citroen dünyasının hayata konfor ve renk katan otomobilleri arasına Ocak 2023 prestijiyle katılıyor.

Kompakt sınıftaki klasik sedan ve SUV modellerine alternatif şık ve çekici yeni C4X, 4.6 metre uzunluğunda, geniş hacimli, 4 kapılı otomobilde “Fastback Tasarım”ı ile öne çıkıyor.

C4 ve C5 Aircross SUV’nin ortasında konumlanan C4X, geniş arka dizi, 510 litrelik geniş bagajı, Citroen Gelişmiş Konfor Programı kapsamındaki Gelişmiş Konfor Koltukları ve Kademeli Hidrolik Takviyeli Süspansiyon sistemi ile üstün bir konfor düzeyine sahip.

Dünya prömiyeri Haziran 2022’de İstanbul’da yapılan Citroen’in kompakt sınıftaki yeni temsilcisi C4X, Ocak 2023 itibarıyla Türkiye’de satışa çıkacak.

Otomobil pazarında klasik sedan ve SUV modellerine alternatif arayan tüketiciler için şık bir tasarım yaklaşımı sunan yeni Citroen C4X, fastback bir otomobilin şık siluetini, bir SUV’un modern duruşunu ve 4 kapılı bir otomobilin ferahlığını bir araya getiriyor. fastback tasarım dili ile.

Yeni C4X, Citroen’in Avrupa ve uluslararası pazarlardaki satışlarının artmasına ve markanın genişlemesine katkı sağlayacak.

Yeni C4X, yüksek hacimli kompakt otomobil segmentindeki seçeneklere mantıklı ve şık bir alternatif. Citroen’den beklenen tüm konfor, teknoloji, güvenlik, ferahlık ve çok yönlülük, benzersiz bir “Cross Design” ile farklılaşıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kazan Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu