Haber

Ünlü Oyuncu Cem Davran’ın Kemal Kıçıldaroğlu’nun Paylaşımına Yorum Üzerine Yorum Yağdı

Ünlü oyuncu Cem Davran, sosyal medya hesabıyla dikkatleri üzerine çekti. Davran, CHP Genel Başkanı ve Türkiye’deki Ana Muhalefetin Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili niyetini paylaşınca Twitter’da bitmek bilmeyen bir yorum trafiği başlar. Cem Davran’ın bu paylaşımı olay oldu. ??

Ünlü oyuncu ve tiyatro oyuncusu Cem Davran son dönemlerde ekranlardan uzak yaşayan isimlerin arasında yer alıyor.

Özellikle Ruhsar ve Kahpe Bizans yapımlarından akıllara kazınan Cem Davran, Cem Yılmaz’ın Karakomik Sinemaları dizisinde karşımıza çıktı.

Sosyal medyayı oldukça etkin kullanan Cem Davran, 635.6 bin takipçisi bulunan Twitter hesabında Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili düşüncelerini paylaşınca yorum yağmuruna tutuldu.

Davran, “Kemal Kılıçdaroğlu çok iyi bir insan ve çok değerli bir devlet adamıdır, enerjisi ve tecrübesiyle inşallah uzun yıllar var olur, orada olur, dualarım onunla.” söz konusu.

Onu destekleyenler, fikrine katılmayanlar ve ona yeni bir bakış açısıyla yaklaşanlar yorumları doldurdu. Bazıları Mansur Yavaş’ın aday olması gerektiği çıkarımlarında bulundu.

Ünlü oyuncunun yazılarının yanlış anlaşıldığı yönündeki eleştirilere karşı çıkanlar ve tweet’ten alt anlam çıkaranlar, Davran adına açıklamalarda bulundu.

Paylaşımın altına, “Bu ülkenin Kemal Kılıçdaroğlu gibi bir siyasetçiye çok ihtiyacı var.” yorumlar geldi

“Oy oranları ne olursa olsun herkesin 6’lı masada eşit söz sahibi olması ne kadar önemli.”

Olumlu yaklaşımların yanı sıra Cem Davran’ı bu görüşünden dolayı mizahi bir dil kullanarak eleştirenler de oldu.

“İroni ironidir.”

Sanatçı bu olaylar üzerine “İnanın iyi insan olmak her şeye yeter. Fikri ne olursa olsun iyi olmak yeterlidir” dedi. Yazdığı yeni bir gönderi yaptı.

Bu bahis hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kazan Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu