Yaşam

Rhode İlk Yüz Temizleyicisini Sunuyor

Kabul edelim, Hailey Bieber internetin en sevilen ilham perisidir. TikTok’ta yeni bir niş trende ilham vermek için tek bir gönderi yeterli… Tırnaklarını parlak kromla kapladı; nemli, esnek bir cildin poster çocuğu haline geldi; Güzellik sözlüğüne “sırlı çörek tırnakları” ve “sırlı çörek cildi”ni ekleyerek latte ve çilekli makyaj trendlerinin öncüsü oldu.

Bieber, 2022 yılında kuru, donuk ciltlere çözüm olan cilt bakım markası Rhode’u piyasaya sürdüğünde; Marka tek bir temel üzerine inşa edildi: nemlendirme. İlk dört ürün, bir esans (Süt), serum (Peptid Aydınlatıcı Sıvı), nemlendirici (Bariyer Onarıcı Krem) ve dudak balsamı (Peptid Dudak Bakımı) yoluyla cilt bariyerini beslemek, nemlendirmek ve korumak için tasarlanmıştır. Eksik olan tek şey birinci adımdı: temizlik.

Yapbozun eksik parçası ve Hailey’nin dünyaya sunduğu en son yiyecek esintili ikramı olan “Rhode Pineapple Refresh Cleanser” 17 Ocak’ta piyasaya sürüldü. Balsamdan köpük kıvamına benzersiz bir şekilde tasarlanan Pineapple Renewing Cleanser, temizleme yağının kesişiminde buluşuyor ve Hailey’ninki gibi hassas, reaktif cilde zarar verebilecek ağır formüllerden nazikçe kurtulmak için jel temizleyici. Üretimi yıllar süren doğru dokuyu bulmak, temizleyicinin Rhode’un ilk serisine katılmasını geciktiren şeydi.

Instagram’daki bu gönderiye bakın

Rhode Skin (@rhode) tarafından paylaşılan bir gönderi

“Bunu piyasaya sürmem çok uzun sürdü çünkü cilt bakımı kategorisinde temizleyici eksikliğinin o kadar fazla olduğunu fark ettim ki kendimi özel ve farklı hissettim. Güzel ve lüks hissettiren benzersiz bir dokuya sahip, neredeyse bu ilginç, yumuşak gibi bir şey istedim. doku.” Bunun ötesinde, gerçekten nemlendirici bir his vermesini, cildi soymasını değil, aynı zamanda size tazelik verecek, parlaklık katacak ve biraz pürüzsüzlük kazandıracak bir şey olmasını istedim.

Hassas cilde sahip biri olarak Bieber’ın, her türlü tahriş tehdidini ortadan kaldıracak yüzey yenileme özelliklerine sahip bir temizleyiciye ihtiyacı vardı. “Gerçekten hassas bir cildim var. Perioral dermatitle mücadele ediyorum, bu yüzden tetiklenmem kolay. Çok hafif ve hoş bir peeling istemeye gelince, bu nazik meyve enzimlerinin (temizlemede) işi benim için yaptığını buldum. Ayrıca sakinleştirici ve nemlendirici bileşenlerle de paketledik. Bazen insanlar ‘eksfoliyant’ veya ‘enzim’ kelimesini gördüklerinde ‘Ah, bu çok korkutucu’ diyorlar. ‘Buna dokunamıyorum bile’; Ben de o insanlardan biriyim. “Bu yüzden hikayenin, her iki dünyanın en iyisine tek bir temizleyicide sahip olabileceğiniz olmasını gerçekten istedim” diyor.

Instagram’daki bu gönderiye bakın

Rhode Skin (@rhode) tarafından paylaşılan bir gönderi

Rhode Pineapple Refresh Cleanser, kokusuz olmasına rağmen, doğal içeriklerinden elde edilen hafif bir kokuya sahip, zengin, kremsi bir balsam bırakır; Bu özellikle çok yönlü bir duyusal deneyim arayanları memnun ediyor. Avuç içinde su ile aktive edildiğinde; Ananas enzimi, hyaluronik asit ve deniz topalak yağından oluşan bir kokteyl ile cildi kaplayan jel benzeri bir köpük oluştuğundan balsamın dokusu kaybolur. Ancak Hailey’nin en sevdiği içerik, temizleyicinin diğer destekleyici yıldızından gelen nemi hapseden bir nemlendirici olan poliglutamik asittir.

“Başlangıçta orada bir PHA (polihidroksi asit) vardı. Bir testçi olarak bunun benim için çok fazla olduğunu hissettim. Bunun peeling temizleyici olmasını istemedim. Bunun cilt hücresi yenilenmesini sağlıklı tutmak için hafif peeling etkisine sahip nemlendirici bir temizleyici olmasını istedim. Beni ananas enzimi dışında heyecanlandıran şey, içindeki çok güzel nemlendirici bir madde olan poliglutamik asitti; Cilt bakımında hakkında çok daha fazla şey öğrendiğim farklı bir içerik. Durulandıktan sonra bile cilt için harika şeyler yapabilen bir bileşenin ortaya çıkma ihtimali beni heyecanlandırdı. “Olaydan sonra cildi hala nemli bırakıyor.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kazan Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu