Haber

Reşadiye-Aybastı İl Yolunda Radar Denetimi Arttırıldı

Reşadiye-Aybastı İl Yolu’nda son beş yılda meydana gelen 45 ölümlü ve yaralanmalı trafik kazasının ardından radar kontrolü artırıldı.

Reşadiye-Aybastı İl Yolu üzerinde son beş yılda meydana gelen 45’i ölümlü ve yaralanmalı trafik kazalarında 8 kişi hayatını kaybetti, 141 kişi de yaralandı. 2023 yılının ilk beş aylık döneminde 3 ölümlü ve yaralı trafik kazasında 2 kişi hayatını kaybetti, 14 kişi yaralandı. Reşadiye-Aybastı İl yolunda meydana gelen trafik kazaları incelendiğinde kazaların asıl sebebinin hız olduğu tespit edilerek, radar kontrollerinin artırılmasına karar verildi. Trafik kazalarını azaltmak, aktif, sürekli ve yoğun hız kontrolleri ile trafik güvenliğini maksimum düzeyde sağlamak amacıyla Trafik Jandarma Ekipleri tarafından Reşadiye-Aybastı İl Yolunda radarlı hız kontrollerine artırılarak devam edilmesine karar verildi. sonraki dönemde. – TOKAT

gerger-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kazan Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu