Haber

Muhtarlar Federasyonu Başkanı Taş siyasete girdi

Adıyaman Muhtarlar Federasyonu Başkanı Abdulkadir Geylani Taş, muhtarlarla ortak açıklama yaparak siyasete atılacağını duyurdu.

Muhtarlar Federasyonu binasında çok sayıda mahalle ve köy muhtarının hazır bulunduğu toplantıda Önder Abdulkadir Geylani Taş, AK Parti milletvekili adayı olacağını açıkladı.

Birçok muhtarın desteğiyle bu yola çıktığını anlatan Taş, “Önce muhtarlık, ardından Adıyaman Muhtarlar Federasyonu Başkanı olarak Adıyaman’a hizmetimi biraz daha yükseğe taşımaya karar verdim. Duyuruyorum. Onur ve gurur duyduğum Adalet ve Kalkınma Partisi çatısı altında Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne üye olmak ve şahsım çatısı altında şehrime hizmet etmek üzere genel seçimlere adayım. Yolun taşlarını örmeye nereden başlayacağını bildiğini sanan ya da sorunların analizinde inisiyatif almayı yaşam biçimi haline getirmiş biri olarak, yerelin sesi olmaya adayım. ülkesi için çalışmak, Adıyaman’dan Ankara’ya köprü olmak istiyorum, bu da Adalet ve Kalkınma Partisi’nin bir parçası.Bir asker olarak yapmak istediklerimi gururla beyan ederim.

Bu yol, bugüne kadar tüm dostlarım, meslektaşlarım, ailem ve temas kurduğum tüm dostlarımla birlikte yürümek istediğim kutsal bir yoldur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kazan Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu