Sağlık

Muğla Büyükşehir ekipleri sağlık için yola çıktı

MUĞLA (İGFA) –Muğla’da 90 kişilik sağlık ekibi ve 30 araçla hizmet veren Büyükşehir Belediyesi Evde Bakım projesi kapsamında pansuman, yatak yara bakımı, serum takılması, enjeksiyon, kateter takılması, şeker-tansiyon gibi hizmetler veriyor. uzman ekipleriyle ihtiyaç sahibi vatandaşlara ölçüm yapıyor.

Ayrıca ekipler, yatalak ve sağlık sorunu yaşayan vatandaşlara saç-sakal tıraşı, vücut bakımı ve banyo gibi hizmetler ile de destek sağlıyor.

Sağlık alanında birçok farklı projeyi hayata geçiren ve 7’den 70’e vatandaşın yanında olan Muğla Büyükşehir Belediyesi, evde bakım hizmetleriyle 20 bin 857 haneye konuk oldu. Bu hanelerde 20 bin 249 vatandaşa 256 bin 161 tıbbi bakım ve 69 bin 085 genel bakım hizmeti verildi. İl genelinde 96 sağlık ekibi, 36 araçla evde bakım, hasta ve engelli ulaşımı, popüler bebek hizmetleri ile hizmet veren Büyükşehir Belediyesi, 7’den 70’e vatandaşın yanında olmaya devam ediyor.

haber-camoluk.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kazan Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu