Haber

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nden Başiskele Kazandere’ye köy konağı

KOCAELİ (İGFA) – Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Başiskele’de köy konağı imalatı için çalışmalara başladı. Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi, Kazandere İlçesi’ne köy konağı yapım ihalesini gerçekleştirdi.

Kazandere İlçesi köy konağının projesi tamamlanarak Büyükşehir Belediyesi Yapı Denetim Dairesi Başkanlığı Etüt Proje Şube Müdürlüğü tarafından ihaleye çıktı. Büyükşehir Belediyesi ana hizmet binası ihale salonunda elektronik ihale usulüyle gerçekleştirilen ihaleye 3 firma teklif verdi. En düşük teklif 2 milyon 546 bin TL oldu. Verilen teklifler kurul tarafından değerlendirilecektir.

KLASİK KÜLTÜRÜMÜZÜ GÜNÜMÜZE YANSIYACAK

Başiskele Kazandere Köy Konağı projesinin 240 günde tamamlanması planlanıyor. Buna göre proje 160 metrekare alan üzerine 2 katlı olarak inşa edilecek. Konakta çok amaçlı salon, köy odası, mescit, muhtarlık ve idari ofis bulunacak. Kocaeli’nin klasik konut yapısını günümüze taşımayı amaçlayan proje, bize kent kültürünün bir modülünü bugün görme şansı verecek.

haberarifiye.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kazan Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu