Haber

Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu, Uşak’ta partililerle bir araya geldi Açıklaması

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Uşak’ta çok güçlü bir AK Parti teşkilatı olduğunu belirterek, “İnanmış, özveriyle, alın teriyle bu işe kendini feda etmiş kadrolar var. Bu kadrolarla inanıyorum ki bu süreci, 2023 Haziran’ını daima birlikte en yüksek muvaffakiyetle taçlandıracağız” dedi.

Kasapoğlu, partisinin Uşak Vilayet Başkanlığında partililerle bir ortaya geldi. Burada konuşan Kasapoğlu, Uşak’ın her alanda güçlü olması için bugüne kadar büyük gayretler gösterdiklerini, kadın ve genç odaklı hizmet ve eser anlayışıyla hareket ettiklerini ifade etti.

Uşak’ın AK hareketin en kıymetli destekçilerinden olduğunu, kentte güçlü bir teşkilatlarının olduğunu söyleyen Kasapoğlu, şunları kaydetti:

“Uşak, Cumhurbaşkanımıza en güçlü dayanağı veren vilayetlerin en başında gelecek. Uşak’ta güçlü bir teşkilat var, inanmış, özveriyle, alın teriyle bu işe kendini feda etmiş kadrolar var. Bu kadrolarla inanıyorum ki bu süreci, 2023 Haziran’ını daima birlikte en yüksek muvaffakiyetle taçlandıracağız. Bizler bu gönül bağımızı, birlikteliğimizi inanıyorum ki bundan sonraki süreçte güçlendirerek hiçbir vakit fitneye, fesada, ayrılığa fırsat vermeden, imkan tanımadan, kardeşliğimizi güçlendirerek, sinerjimizi arttırarak, büyüterek hizmet yolunda ve millete adanmışlık ideolojisiyle üreterek, inşa ederek, ihya ederek bu kervanı yürütmeye devam edeceğiz. Gençlik ve spor çok dinamik bir alan. Hiçbir vakit durmayı kabul etmez. AK Parti’nin felsefesinde de durmak yok. Uşak’ta yeni bir havuz yapacağız. Olimpik havuz olacak. Gençlik merkezi inşaatlarımız var. Tüm ilçelerimizde gençlik merkezlerini tamamlayacağız.”

AK Parti Uşak Milletvekilleri Mehmet Altay ve İsmail Güneş, Uşak Belediye Lideri Mehmet Çakın, AK Parti Uşak Vilayet Lideri Fahrettin Tuğrul’un da katıldığı toplantıda Bakan Kasapoğlu’na üzerinde AK Parti yazı ve logosu bulunan battaniye ikram edildi.

Uşak programı kapsamında Belediye Lideri Mehmet Çakın ve Vali Turan Ergün’ü de makamlarında ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi alan Bakan Kasapoğlu, Atapark Kule Altı Genç Kuşak Merkezi’nde düzenlenen Gençlik Buluşmasına katıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kazan Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu