Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan: İkinci el konutlarla ilgili çalışma yapılacak

AK Parti Genel Lideri ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TRT’nin ortak yayınında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

“PLANLAMA ÇALIŞMALARI DEVAM ETMEKTEDİR”

2. el konutlar için yeni bir proje hazırlandığını ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, “2. el konutları desteklemek için ayrı bir proje yapılacak. Planlama çalışmaları devam ediyor. Önceliği ilk konutu alanlara ve tedarike veriyoruz. Yeni konut.Aynı zamanda üretimi ve istihdamı artırmak istiyoruz.Bu tabii ki.Seçimden sonra atılacak bir adım.Tabii bu konuda ciddi tecrübemiz var.” dedim.

“TÜM VATANDAŞLARIMIZI EV SAHİBİ HALE GETİRMEK İSTİYORUZ”

Erdoğan, açıklamalarına şöyle devam etti: “Orta gelirliyi destekleyeceğiz dedik, başardık. 21 ilde Roman vatandaşlarımız için özel bir proje hazırlıyoruz. Uygun ödeme koşullarıyla her vatandaşımızı ev sahibi yapmak istiyoruz. Cumhuriyet tarihinin en kapsamlı konut projesini yaptık, ilk defa yaptık ve 20 yıldır yapıyoruz.” Yeni projeleri hayata geçirmekten geri durmayacağız.” sözlerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kazan Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu