Haber

Başkan Yılmaz şampiyonları ağırladı

Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, yüzme ve tenis maçlarında başarılı sonuçlar elde etti. Spor Kulüp, sporcuları, antrenörleri ve ailelerini ofiste ağırladı. Genç sporcuların sporla tanışma serüvenlerini ve başarılarını dinleyen Lider Oktay Yılmaz, girdikleri her yarışta Yıldırım’ı temsil eden Yıldırım Belediyesporlu gençleri tebrik etti. Sporcular da kendilerine bu imkanları sağlayan Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz’a teşekkür etti.

Spora ve atletizme yatırım

Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, Yıldırım’ın adını ulusal ve uluslararası birçok maçta temsil eden Yıldırım Belediyesporlu sporcuların pandemi kurallarına rağmen 3 buçuk yılda 2 bin 326 madalya ve 132 kupa kazandığını belirtti.

2022 yılı itibari ile lisanslı sporcu sayımızın 3 bin 928 olduğunu kaydeden Önder Oktay Yılmaz, “Özellikle spor kulübümüzün lideri, pahalı yöneticilerimiz, spor müdürlüğünde görev yapan arkadaşlarımız, antrenörlerimiz, pahalı ailelerimiz. Sporcularımızı yetiştirip bugünlere getirenleri ve tüm sporcularımızı başarılarından dolayı kutluyoruz.“Kadim ilçemiz her alanda olduğu gibi spor alanında da örnek olmaya devam ediyor. Çocuklarımızın geleceği için çalışmalarımızı artırarak ilçemizin spor kenti kimliğini güçlendirmeye devam edeceğiz.” – BURSA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kazan Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu