Haber

AK Parti milletvekili adayı Turan’dan Kılıçdaroğlu’na ‘kaset’ çıkışı

AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili adayı Hasan Turan, bugün Ataşehir’de sahaya inerek vatandaşlarla görüştü. Ataşehir’deki fabrika ve iş yerlerini ziyaret eden Turan, çalışanlar ve iş yeri sahipleriyle sohbet etti. Ziyaretlerin ardından Turan, Vatan Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce’nin cumhurbaşkanı adaylığından çekilme kararı ve yaklaşan seçimler hakkında değerlendirmelerde bulundu.

“ÇİRKİN YÖNTEMLERLE SİYASET YÖNLENDİRMEYE ÇALIŞANLAR, AZİZ MİLLETİMİZİN KULLARIYLA ONLARA GELECEKTİR”

AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Hasan Turan, “14 Mayıs tarihi seçim olacak. İçeriden ve dışarıdan bu seçimi etkilemek isteyenler var. Milletimizin iradesini ipotek altına almak ve yönlendirmek için her türlü kayıt dışı yöntemlere başvuranların olduğunu görüyoruz. Bu milletimizin gözünden kaçmıyor, milletimiz her şeyin farkında. Bantla genel lider olanlar, şimdi kasetle siyasete yön vererek Türkiye’nin gidişatını değiştirmeye ve güçlü büyük Türkiye’nin önüne geçmeye çalışıyorlar. Nitekim Sayın İnce, kendisine karşı 45 gündür sürdürülen linç kampanyalarını uzun uzadıya anlattı ve adaylığından çekildi. Geri çekilirken masanın adayı yandaşlarıyla birlikte 45 gündür hem FETÖ’cülerin hem de PKK’lıların kendilerine karşı nasıl bir linç kampanyası yürüttüğünü anlattı. Neden çekilmek zorunda kaldıklarını kamuoyu ile açıkça paylaştılar. Geri çekilmesi gerekenlerin sözleri yeterlidir. Kişinin beyanı asıldır. Geri çekilmek zorunda kalan oydu. Ayrıca neden geri çekilmesi gerektiğinden de bahsetti. Bu menfur usullerle siyasete yön vermeye, manipüle etmeye ve dizayn etmeye çalışanlar, inşallah 14 Mayıs’ta aziz milletimizin tokatıyla bir kez daha akıllarına ererler. Bundan hiç şüphemiz yok. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Türkiye’nin kutlu yürüyüşünü durdurmak isteyen gerek dış güçler gerekse iç işbirlikçiler tüm cephanelerini kullanmakta, her türlü ahlaksız yöntemlere başvurarak Türkiye’yi durdurmaya çalışmaktadırlar.söz konusu.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kazan Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu