Haber

Şişli’de hayatını kaybeden mühendis Fatih Aksin’in yere düştüğü anın yeni görüntüleri ortaya çıktı.

ŞİŞLİ’de evinde başına aldığı darbe sonucu hayatını kaybeden mühendis Fatih Aksin’in (49), sokakta yürürken fenalaşarak yere düşerek yaralandığı belirlendi. Aksin’in yere düşüp yaralanarak evine gittiği anlara ilişkin yeni görüntüler ortaya çıktı.

Teşvikiye Mahallesi Prof. Dr. Orhan Ersek Caddesi üzerinde geçtiğimiz salı günü saat 22.00 sıralarında meydana gelen olayda, mühendis Fatih Aksin dışarıda başına aldığı darbenin ardından eve geldi. Kendini iyi hissetmeyen Aksin, iki arkadaşına mesaj göndererek yardım istedi. Fatih Aksin, arkadaşlarının yanına geldikten bir süre sonra yere düşerek hayatını kaybetti. Mühendis Fatih Aksin’in ölüm sebebinin aydınlatılması için çalışma başlatan polis, yaşadığı bina ve çevredeki güvenlik kamerası kayıtlarını inceledi. Vali Konağı Caddesi’nde çiçekçi olarak çalışan bir kişi polise verdiği ifadede, Fatih Aksin’in bir mağazanın önünde düşerek kafasını merdivene çarptığını gördüğünü ve yardıma koştuğunu söyledi. Çiçekçi, yerden aldığı Aksin’e su vererek ambulans çağırmayı teklif ettiğini, Fatih Aksin’in ise bunu kabul etmeyip uzaklaştığını belirtti. Yeni bilgiler doğrultusunda polis ekipleri, Fatih Aksin’in (49) önünde düştüğü giyim mağazasının güvenlik kamerasını inceledi. İzlenen görüntülerden Aksin’in mağazanın önünden geçerken aniden durduğu, kimsenin müdahalesi olmadan fenalaştığı, sırtüstü düştüğü ve kafasını mağazanın giriş basamağı köşesine çarptığı anlaşıldı.

Yapılan incelemede saat 14.12 sıralarında dışarı çıkan Aksin’in saat 15.10 sıralarında başının arkasını tutarak binaya girdiği belirlendi. Aksin’in eliyle başını tutarak evine doğru yürüdüğü, ardından apartman kapısında bir süre beklediği anlardan görüntüler ortaya çıktı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kazan Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu