Teknoloji

Silent Hill: Ascension İçin Korkunç Yaratık Çizimleri Paylaşıldı

 
Behavior Interactive, dj2 Entertainment, Bad Robot Productions ve Konami tarafından oyunculara sunulacak gerilim kaygısı oyunu Silent Hill: Ascension için yeni çizimler paylaşıldı. Bazı ürkütücü yaratıkları ortaya çıkaran bu çizimler sayesinde oyunda hangi ürkütücü içeriklerin olacağını öğreniyoruz.
 
Silent Hill: Ascension bize ne sunmayı hedefliyor?
 
 
 
Şu anda geliştirme aşamasında olan Silent Hill: Ascension, yeni bir hikayeyi ve yaratıkları bizlere aktarmayı amaçlıyor. Oyunda dizi hatasız bir şekilde başka bir türe/yöne doğru ilerliyor ve burada etkileşimli bir yapı bizlere sunuluyor. Gerçek zamanlı interaktif bir sistemin yer aldığı oyunda hikaye ve seçim odaklı bir yapı bizlere aktarılmayı bekliyor.
 
2023 yılının sonunda çıkış yapmaya hazırlanan oyundaki ortam ve oyun içi sesler oyuncuları fazlasıyla yoracak cinsten. Hikayenin gidişatını değiştirebileceğimiz oyunda dünya bizim hareketlerimize göre şekilleniyor ve her yeni gün bize bir öncekinden farklı bir yapı sunuyor. Silent Hill hayranları, orta platform akış desteğine sahip bu yapımdan memnun olmak istiyor.
 
İşte çizimler
 
 
 
 
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kazan Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu