Teknoloji

Risk of Rain Returns Yayın Tarihi Açıklandı

 
Gearbox Publishing ve geliştirici Hopoo Games, Risk of Rain Returns’ün Switch ve PC için Steam üzerinden 14,99 $ karşılığında satışa sunulacağını duyurdu. Özenle tasarlanıp ilgi çekici bir formda karşımıza çıkacak şekilde hazırlanan yeni oyun, yeni oynanışla dolu detaylar içeriyor.
 
Yeni içerik ve mekaniklerle birlikte gelir
 
 
 
Risk of Rain Returns, yeni ganimet kombinasyonları, tamamen yeni Hayatta Kalanlar, yenilenmiş çok oyunculu mod ve daha fazlasını içerir. Geliştirilmiş roguelike deneyimine adım atacağımız oyunda el becerinizi ve becerilerinizi geliştirebilirsiniz.
 
Beceri ve yeteneklerin yanı sıra yeni Kazazedeler keşfedebilir ve giderek zorlaşan türlere dalabilirsiniz. “V. Petrichor’da yeraltında uykuda olan antik tasarımın sırlarını keşfetmeye başladığınız oyunda, her kütüğün, taşın ve Gup’ın altında arama yaparak yeni oynama yolları bulabilirsiniz.
 
Tek başınıza veya bir grupla Dünya’ya inebilir ve birbirlerinin güçlü ve zayıf yönlerini tamamlayan hayatta kalanları seçebilir veya çılgına dönüp kimin en büyük silaha sahip olduğuna odaklanabilirsiniz.
 
Geliştirici günlüğü
 
 

haber-zile.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kazan Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu