Haber

Ortadoğu’daki Yardım Dernekleri Ramazan Ayında İhtiyaç Sahiplerine Yardım Ediyor

Yemen, Sana’a’daki bir yardım merkezinde karne ve yiyecek almak için bekleyen insanlar, 23 Mart 2023. (Fotoğraf: Muhammed Muhammed/Xinhua)

KAHİRE, 28 Mart (Xinhua) — Yemen, Suriye ve diğer bazı Orta Doğu ülkelerinde, hayır kurumları ve gönüllüler, muhtaç ve yerinden edilmiş insanların Ramazan’ın tadını çıkarmasına yardımcı olmak için ücretsiz iftar yemekleri hazırlıyor.

Milyonlarca Yemenli sekizinci Ramazan’ı çatışma ve yoksulluk içinde geçirirken, insanlar yiyecek almak için Yemen’in başkenti Sana’a’daki bir yardım merkezinin önünde bekliyor, 23 Mart 2023. (Fotoğraf: Muhammed Muhammed/Xinhua)
Suriye’nin başkenti Şam’da bir hayır kurumunun mutfağında ihtiyaç sahipleri için iftar yemekleri yapılıyor, 25 Mart 2023. (Fotoğraf: Ammar Safarjalani/Xinhua)

Cezayir’in Tizi Ouzou eyaleti, Sidi Naamane’deki bir yardım kuruluşunun üyeleri ihtiyaç sahiplerine gıda yardımı yapıyor, 17 Mart 2023. (Fotoğraf: Xinhua)

Gönüllüler, Suriye’nin Halep kentinde bir hayır kurumunun mutfağında yerinden edilmiş insanlar için yemek hazırlıyor, 12 Şubat 2023. (Fotoğraf: Monsef Memari/Xinhua)

Yemen, Sana’a’daki bir yardım merkezindeki işçiler ihtiyaç sahipleri için karneyle hazırlanmış yemek hazırlıyor, 23 Mart 2023. (Fotoğraf: Muhammed Muhammed/Xinhua)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kazan Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu