İş

Nefise Karatay Güzellik Sırlarını Paylaştı

Eski manken Nefise Karatay, magazin objektiflerine takıldı. Ünlü isim, Müjde Uzman’a destek mesajı verdi.

Nefise Karatay, Nişantaşı’nda bir AVM’de görüntülendi. Alışveriş yapmaya çıkan ünlü ismin sade tercihleri dikkat çekti. Basın mensuplarının radarına takılan ünlü isim, kendisine yöneltilen sorulara yanıt verdi. Yıllardan beri güzelliği ve fit haliyle ilgi odağı olan ve sosyal medyada büyük ilgi gören Nefise Karatay’ın gündeminde tükenmişlik sendromu vardı.

“Estetik Tercih Etmiyorum”

Son günlerdeki estetik tartışmalarına değinen Nefise Karatay, kendisinin botoks ve dolgu yaptırmadığını ve yüz yogası ve spordan destek aldığını söyledi. Zararlı alışkanlıklarının olmaması sayesinde işinin kolaylaştığını söyleyen Nefise Karatay, düzenli hayat ve spor ile yaşamına dikkat ettiğin söyledi. Yeni bir reklam projesinde rol aldığını da aktaran Nefise Karatay, programlarının devam ettiğini ve kendisi için hayatın güzel geçtiğini söyledi.

Nefise Karatay Güzellik Sırlarını Paylaştı

Yusuf Day ile 2012’de Evlenmişti

2012 yılında Yusuf Day ile hayatını birleştiren ünlü isim, evliliğini sürdürüyor. 8 yaşındaki Maya adındaki kızı ve eşiyle mutlu hayat sürdüren eski manken, ikinci çocuğu düşünmediklerini söyledi “Maya voleybol ve atletizm yapıyor. Güzel bir okula gidiyor. Onu destekliyoruz. Önemli olan sağlıklı olsun” diyerek eşiyle birlikte çocuklarına odaklandıklarını da aktaran Nefise Karatay, sözlerinin sonunda ise Müjde Uzman’ın açıklamalarına değindi. Tükenmişlik sendromu yaşadığı bilinen Uzman hakkında destek mesajı veren Karatay; “Dışarıdan baktığınızda herkes mutlu ama içi öyle değil. Herkesi anlamak lazım. Müjde atlatacaktır. Muhakkak yıpranmıştır. Sonuçta insanız. Benim de sıkıntılı dönemim oldu, aileme sarıldım. Az ama öz insan olsun diye bakıyorum. O zaman yıpranmıyorsun. İnsanlar sınırları aştığı zaman yıpratabiliyorlar.” dedi.

Sözlerini bu şekilde tamamlayan ünlü isim, fit görünümü ile dikkat çekti.

Tükenmişlik Sendromu Nedir?

Türkiye’de herkesin Meryem Uzerli ile tanıştığı tükenmişlik sendromu, genellikle işyerinde aşırı stres, baskı ve iş yoğunluğu gibi faktörlere bağlı olarak ortaya çıkan bir durumdur. Bu sendrom, sürekli yorgunluk, motivasyon kaybı, duygusal tükenmişlik ve iş performansında azalma gibi belirtilerle kendini gösterir. Kişi, işini yapmaktan zevk alamaz hale gelir, işe karşı ilgisini kaybeder ve genel yaşam kalitesinde düşüş yaşar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kazan Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu