Haber

Mustafa Dündar AK Parti Osmangazi İlçe Teşkilatı ile Seçime Başladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın AK Parti Bursa Belediye Başkan Adayları sunumunda 4’üncü dönem için aday gösterilen Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, AK Parti Osmangazi İlçe Teşkilatı ile birlikte seçime başladı.

Lider Dündar, AK Parti Osmangazi İlçe Merkezini ziyaret ederek AK Parti Osmangazi Lideri Adnan Kurtuluş ve ilçe teşkilatı ile istişare toplantısı gerçekleştirdi. Birlik ve beraberlik bildirilerinin verildiği toplantıda Önder Dündar, ilçe teşkilatının verdiği destekten ve yürüttüğü başarılı çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

“Teşkilatımız seçime hazır”

En büyük hedeflerinin AK Parti bayrağını Osmangazi’nin burçlarına yeniden dikip dalgalandırmak olduğunu belirten Başkan Dündar, “İnşallah her zaman olduğu gibi çok çalışarak bu seçimleri de başarıyla kazanacağız. Cumhurbaşkanımız gelip belediye başkan adaylarını coşkuyla tanıttı. Bursa’nın heyecanı tüm Bursa’ya yayıldı.” Türkiye’ye de yansıdı. Burada yapılan açıklama, partimizin 31 Mart akşamı önümüzdeki dönemde faaliyete geçeceğinin göstergesidir. Örgüt ve belediye başkan adayı olarak en büyük hedefimiz hep birlikte çalışarak AK Parti bayrağını yeniden dikmek ve meydanlara dalgalandırmaktır. Osmangazi’nin kaleleri. Burada teşkilatımızın seçime hazır olduğunu görüyoruz. “Seçim koordinasyon merkezi kurduk, teşkilatlarımız mahalle bazında sandık kurulları kurdular, bundan sonraki süreçte de sokak sokak, kapı kapı dolaşacağız, sandık kurulları kuracağız.” Allah’ın izniyle zafere ulaşın” dedi.

AK Partili belediyeciliği Osmangazi’de yeniden hakim hale getireceklerini belirten AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Adnan Kurtuluş, “136 mahalle muhtarımızla, kadın ve gençlik kollarımızla seçime hazırız. Genç nesil olarak bundan faydalanacağız. Liderimiz Mustafa Dündar’ın tecrübelerini aktaracak ve AK Partili belediyeyi Osmangazi’de yeniden hakim kılacaktır.” “Umarım” dedi. -BURSA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kazan Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu