Teknoloji

MrBeast, Çalışanlarının Yaşaması İçin Mahalleler Satın Aldı

En çok aboneye sahip YouTuber MrBeast (Jimmy Donaldson) bugüne kadar yaptığı bağış ve yardımlarla adından söz ettirmiştir. Özel hayatını oldukça sade yaşamasıyla tanınan YouTuber, bugün Elon Musk’ı anımsatan bir haberle gündeme geldi.

New York Post’un paylaştığı detaylara göre Jimmy Donaldson, son iki yıldır mahallesindeki başka konutları da almaya başladı. MrBeast’in bu konutları, çalışanların ikamet etmesi içinsatın aldığı söylendi.

Üstelik diğer evlere kendi evinden daha fazla para harcadı:

MrBeast, kendi üzerine almaya başladığı mahalledeki ilk evi 2018’de 320 bin dolara satın aldı. Ancak çevresindeki konutlardan biri hariç hepsine çok daha fazla para harcadı. Çünkü bu konutların hiçbiri satılık değildi.

Aktarılan bilgilere göre MrBeast, 2019 yılında sadece üç konut için 1,45 milyon dolar bedel ödedi. toplam 5 konut satın aldı paylaşılan, bu konutlardan sadece biri kendi konutundan daha ucuzdu. O evi 2020 yılında 263 bin dolara satın aldı.

Peki MrBeast’in mülkleri satın alma planını nasıl bilebiliriz?

Plan, konutlardan birinin eski sahibi Aaron Bowden adlı biri tarafından The New York Post’a açıklandı. Bowden’a göre, MrBeast çalışanlar ve aileOnları bu konutlara taşıyacağını söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kazan Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu