Yaşam

Merve Boluğur setlere ara vermesinin nedenini açıkladı: Memnun kaldım

Uzun süredir rastgele bir projede yer almayan oyuncu Merve Boluğur, setlere orta verme nedenini açıkladı. Bölümün kendisini tatmin etmediğini belirten Boluğur, “Ben de biraz kendi hayatımı yaşamak ve ondan biraz uzak durmak istiyordum. Memnun kaldım” dedi.

Habertürk’ten Eren Gürel’in haberine göre Etiler’de basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Boluğur, yeniden ekranlara döneceğini söyledi. Proje görüşmelerinin devam ettiğini belirten Boluğur, “Sektör beni pek tatmin etmedi. Çok erken yaşlarda sektöre başladım. Biraz yorucu bir tempoydu. Döndüğümde hasret duygusu ağır bastı. . Bu yüzden geri döndüğüm için kendimi iyi hissediyorum.”

“SETLER İNANILMAZ SAATLER SÜRÜYORDU”

Sektöre bir orta sınıf kazandırılmasından bahseden oyuncu, “17 yaşında başladım. Benim gibi erken yaşta başlayan çok az oyuncu var. Genelde geç yaşlarda başlıyor. Bir çok şeye çok erken yaşta, doyuma ulaştığımı söyleyebilirim, tükenmişlik değil. O yüzden biraz uzak durmak istedim. “Çok güzel roller oynadım, çok güzel projelerde yer aldım. Biraz ara verip kendi hayatımı yaşamak istiyordum. Evde kitap okumaya vakit bulamıyordum. Setler inanılmaz saatler sürdü.”

Son dönemde takip ettiği bir proje olup olmadığı sorulduğunda Boluğur, “Çok fazla dizi izlemiyorum. Daha çok eski dönem filmleri izliyorum. Korku filmlerini çok seviyorum. Özellikle vampir türünü seviyorum.”

cekmekoyajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kazan Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu