Yaşam

Manken Özge Ulusoy’un babası için Ankara’da cenaze töreni düzenlendi.

Trafik kazası sonucu hayatını kaybeden model ve oyuncu Özge Ulusoy’un babası emekli Albay Haydar Ulusoy için Ankara’da cenaze töreni düzenlendi.

Manken ve oyuncu Özge Ulusoy’un babası emekli Albay Haydar Ulusoy’a dün saat 15.00 sıralarında Ankara’nın Çankaya ilçesi Turan Güneş Bulvarı üzerinde bir araç çarptı. Elif N. komutasındaki cip, Milli Savunma Bakanlığı toplu konutları önünden karşıya geçmek isteyen Emekli Albay Haydar Ulusoy’un üzerine çarparak hayatını kaybetmesine neden olmuştu.

Emekli Albay Haydar Ulusoy’un cenaze töreni Çankaya Pir Sultan Abdal Kültür Merkezi ve Cemevi’nde düzenlendi. Törene Haydar Ulusoy’un eşi Armağan Ulusoy, kızları Nilay Ulusoy ve Özge Ulusoy katıldı.

“Allah’a şükür böyle bir adamın oğluyum”

Cenazede konuşan Özge Ulusoy, babasının çok güzel bir insan olduğunu söyleyerek, “Babamı hepiniz çok iyi tanıyorsunuz. O bu dünyada yaşayan bir melekti. AŞ’yi çok kişiye verdi, iş verdi, korudu, korudu” dedi. Onlara baktı. Bir insanı bile lanetlemediğinden çok eminim. Uygun bir koca bize çok iyi bir baba oldu. Burada herkesin onu ne kadar sevdiğini görüyorum. Herkesin onun hakkında ne düşündüğünü de biliyorum. ” beni damarlarımda, hücremde, her şeyde bıraktığına inanma. Yaşanacak ve gidilecek güzel bir yer varsa en çok babam bunu hak ediyor. Bu yüzden sadece dualarınızı istiyorum. Mekanı cennet olsun.” – ANKARA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kazan Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu