Teknoloji

Kingdom Come: Deliverance 2 İlk Oyunun İki Katı Büyüklüğünde Olacak

 
Yayıncılığını Deep Silver’ın ve geliştiriciliğini Warhorse Studios’un üstlendiği açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Kingdom Come: Deliverance 2 bildiğiniz üzere yakın zamanda resmi olarak duyuruldu ve devam oyunu olarak üst düzey gelişmelerle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Oyun açıklanan detaylarla beraber ilk oyunun ötesine geçerek haritasını iki kat daha büyütüyor.
 
Ateşli silahlara yavaş yavaş geçiliyor 
 
 
 
Orta Çağ teması ile beraber bizlere sunulmak istenen Kingdom Come: Deliverance 2 gerçekçi mekanikleri bünyesinde barındırıyor. Bildiğiniz üzere ilk oyunda zorlu bir savaş sistemi yer alıyordu ve oyuncuların en çok zorluk çektiği konu buydu. Devam oyununda da aynı şekilde ilk oyunun üzerine inşa edilmiş savaş mekanikleri ve ateşli silahların kullanımı dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.
 
İlk oyunda daha çok haydutlarla başa çıkmaya çalıştığımız ve daha çok ayak işleri diyebileceğimiz bir görev yapısıyla karşı karşıya geldik. Ancak şimdi ana karakterimiz soylularla işbirliği yapıyor ve onların görevleri ile beraber yavaş yavaş zirveye doğru yükselmek durumunda kalıyoruz.
 
Kingdom Come: Deliverance 2’nin temelinde bir intikam hikayesi yer alıyor ve bu hikaye boyunca kendi yolumuzu seçimlerimizde bulmaya çalışabiliyoruz. Haritanın iki katı büyük olmasıyla beraber artık deneyimimiz daha da üst seviyeye ulaşabiliyor. Açıklanan detaylara göre oyun 2024 yılı içerisinde PlayStation 5, Xbox Series ve PC (Steam, Epic Games Store) için piyasaya sürülmeye bekleniyor.
 
Peki sizin beklentileriniz neler? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.
 
 

gursuhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kazan Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu