Haber

Kastamonu Emniyet Müdürlüğü Havzalı şehit polis memuru Şahin’in ailesini ziyaret etti

Kastamonu Emniyet Müdürlüğü Samsun’un Havza ilçesinde şehit polis memuru Recep Şahin’in ailesini ziyaret etti.

İl Emniyet Müdürlüğü Sosyal Hizmetler ve Sağlık Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen program kapsamında Kastamonu Emniyet Müdürü Kayhan Ay ve Kastamonulu şehit yakınları, Havza Kaymakamı Cengiz Nayman ve Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i ziyaret etti.

Ay ve diğer katılımcılar, ardından şehit polis memuru Şahin’in babası Nuri, annesi Aynur ve ağabeyi Sait Şahin evlerini ziyaret etti.

Şehidin anne ve babasının elini öpen Ay, “Kahraman bir meslektaşımızın hatırasının asla unutulmayacağını bilmenizi isterim. Onun bize emaneti olan sizlerin her zaman başımızda yeriniz vardır. Allah’tan rahmet diliyorum” dedi. Recep ağabeyimize ve tüm şehitlerimize rahmet eylesin.” söz konusu.

Polis memuru Mehmet Kuş, Afrika’da Şahin adına içme suyu kuyusu açıldığını belirterek, “Ağabeyimle aynı çatışmada ben de yaralandım. Recep abimiz şehit oldu, gazi olarak görevimizin başındayız. . Ben her zaman Şahin ailesinin yanındayım.” sözlerini kullandı.

Ay, ardından şehidin ailesine Türk bayrağı ve Kuran-ı Kerim plaketi takdim etti. Ay ve şehidin ailesi de Şahin’in kabrini ziyaret ederek dua etti.

Ziyaretlere Havza Emniyet Müdür Yardımcısı Mustafa Balcı da eşlik etti.

Recep Şahin, 4 Mayıs 2011’de Kastamonu’da terör örgütü mensupları tarafından düzenlenen silahlı baskında şehit oldu.

izmit-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kazan Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu