Ekonomi

Kaspa, 50x kaldıraçla Binance vadeli işlemlerine giriyor

NEW YORK – Geçtiğimiz ay %163’lük kayda değer bir kazanç elde eden kripto para Kaspa (KAS), yatırımcıların 50 katına kadar kaldıraçla USDT çiftlerinde pozisyon almasına olanak tanıyan Binance’in sonsuza kadar vadeli işlem piyasasında ilk kez sahneye çıktı. Bu atılım, fiyatının bugün %4,49 oranında hafif düşüşle 0,122 dolara düşmesine rağmen Kaspa’nın kripto alanında güçlü bir performans sergilemeye devam etmesiyle ortaya çıktı.

Kaspa’nın Binance’in vadeli işlem piyasasına girişi, likidite ve pazarlama girişimleri için 30.000 dolar toplayan başarılı kitlesel fonlama kampanyasının ardından geldi. Kaspa, Haziran 2022’deki fuar lansmanından bu yana Bybit ve Coinone gibi diğer önde gelen merkezi borsalarda (CEX’ler) listelendi. Kripto para birimi şu anda Binance’te spot alım satım için mevcut değil.

Kaspa’nın yenilikçi iş kanıtı yönlendirmeli döngüsel olmayan grafik (PoW-DAG) hibrit fikir birliği, GPU madenciliği verimliliğini ve işlem hızını önemli ölçüde artırdı. Bu gelişmeler, Kaspa’yı lansmanından bu yana sadece 17 ay içinde piyasa değerine göre ilk 30 kripto para birimi arasına soktu.

Kaspa, yaklaşan eklemeyi Binance Vadeli İşlemler’de listelenmesinden bir gün önce, Perşembe günü saat 02:00 UTC’de Twitter aracılığıyla duyurdu. Bugünkü piyasa dalgalanmalarına rağmen Kaspa, yılbaşından bu yana %2.353 gibi muazzam bir artış göstererek piyasa değerini Ocak ayındaki 82,35 milyon dolardan 2,53 milyar dolara çıkardı.

İleriye bakıldığında, bir fiyat bahis algoritması Kaspa’nın geçen ay genel olarak %26,61 artan konsolide kripto pazarının ortasında 17 Aralık’a kadar %2,5’lik mütevazı bir büyüme görebileceğini öne sürüyor. Bu tahmin, CoinGecko’nun raporuna göre Binance’in şu anda %43,9’luk baskın bir paya sahip olan spot işlem hacmindeki değerli varlığıyla paralellik gösteriyor.

Bu makale yapay zeka yardımıyla oluşturulmuş, bir editör tarafından çevrilmiş ve incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kazan Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu