Haber

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, parti içi meseleleri kamuoyu ile paylaşmaktan çekinmeyeceğini söyledi.

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, “Parti içindeki parti içi meseleleri kamuoyuna açık olması gereken, takip edecek, analiz edecek ve en üst düzeyde çalışacak şekilde kamuoyu ile paylaşmakla sorumluyuz. ilgi düzeyi, alaka düzeyi, neredeyse saniye saniye ve gerektiğinde konuşacağım. Asla geri durmayacağım.” söz konusu.

İmamoğlu, İstanbul Vakfı’nın kurban bağışından elde edilen konservelerin ihtiyaç sahiplerine dağıtımı için Zeytinburnu’nda düzenlenen etkinlikte basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Sosyal medya hesabından CHP’de değişim çağrısı yaptığı paylaşımı hatırlatan İmamoğlu’na bundan sonra ne yapacağı sorulmuştu ve şöyle konuştu:

“Devam ediyoruz, çalışıyoruz. Harika bir ekibimiz var. Çok özel, yeni ve siyasete hakim bir akademik dünyadan bahsediyoruz. Ülkemizin geleceğini konuşuyoruz, partimizin geleceğini konuşuyoruz. güzel şeylerden bahsediyorum. Türkiye’nin buna ihtiyacı var. Şimdi bahsettiğim ekonomik koşullar. “Türkiye’mizin çok akılcı politikalara ihtiyacı var. Siyasi anlamda çok güçlü ve farklı adımlara ihtiyacı var. Aksi takdirde gençlerle siyaset konuşamayız.”

İmamoğlu, “Toplum, CHP lideri ve yönetiminde değişiklik istiyor” dedi. Formdaki sözleri dile getirildiğinde onları takip ettiklerini ve takip ettiklerini söyledi.

Her sesi dinlemekle yükümlü olduklarına değinen İmamoğlu, şunları kaydetti:

“Ben 16 milyonluk bir şehrin belediye başkanıyım. Türk siyasetinin istikametinde büyük emek vermiş biriyim. Bu emeğin en öncüsü Cumhuriyet Halk Partisi… Kamuoyuna duyurmaktan asla çekinmem. parti içi parti sorunlarını, kamuoyuna açık olması gereken, takip edecek, analiz edecek ve en üst düzeyde ilgi ve alaka ile çalışacak ve gerektiğinde de dile getirecek süreçlerde paylaşmaktır.”

İmamoğlu, “Partiden başka biri aday olsa onu destekler misiniz?” sorusuna, “Daha çok partinin iç sıkıntılarından bahsetmek gerekiyor.” o cevapladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kazan Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu