Yaşam

Ece Erken, Eski Eşi Serkan Uçar’ın Uzaklaştırma Kararına Tepki Gösterdi

Bir süredir velayet ve nafaka sorunu yaşadığı eski eşi Serkan Uçar’ı hatırlatan Ece Erken, “Yurt dışına çıktığım an uzaklaştırma ve koruma kararı verildi. Bu nasıl oluyor?”

DurakMedya’dan Mustafa Barış Durak’ın haberine göre ünlü sunucu Ece Erken, eski kocasının kendisi hakkında uzaklaştırma kararı çıkardığını duyurdu.

Erken, “6284 sayılı kanunun amacı bizi ve çocuklarımızı şerefsiz adamlardan korumaktır. Ancak yurt dışında yaşamasına rağmen yüklü miktarda borcu olan kişinin Türkiye’de tek bir mülkü bile yoktur ve bu durumda İcra dairesine gidiyoruz, burada oturmadığı söyleniyor, icra dairesine gittiğimiz adresi veriyor ve ben burada yaşıyorum diyor ve “Ben fakir bir adamım, bulunduğu devletin hakimine başvurabilir” diyor. Beni koruyun ve 6284’ten faydalanın diyor. Bir erkeğin iki günde bir aldığı koruma kararını, aslında ihtiyacı olan savunmasız bir kadının alamaması üzücü” dedi.

KADIN VE ÇOCUK KORUMA KANUNU’NDAN NASIL YARARLANDI!

Eski eşinin aldığı uzaklaştırma kararının ardından koruma kararına isyan eden ünlü sunucu, “Bu, kadın ve çocukları koruma kanunu denilen bir unsur. Erkekler, kusura bakmayın erkekler bundan nasıl faydalansın?”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kazan Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu