Haber

Ebru Baki Habertürk’ten ayrıldı! İşte yeni adresi

HaberTürk TV ekonomiMoney Agenda programının yönetmeni ve sunucusu Ebru Baki , 5 yıl görev yaptığı kanalla yollarını ayırdı. Baki’nin yeni adresi Sözcü TV oldu.

“KULÜBE HOŞGELDİN”

Sözcü TV Genel Müdürü Alişer Delek sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Ebru Baki “Hoş geldiniz. Sözcü TV güçlendi, güzelleşti.” terimleri kullandı.

SÖZCÜ TV’NİN KADROSU GÜÇLENİYOR

Sözcü TV geçtiğimiz günlerde Fatih Portakal ve İsmail Saymaz’a yer verdi. Sözcü TV, Ebru Baki’nin atağıyla değerli bir transfere daha imza attı.

EBRU BAKI KİMDİR?

1975 yılında İstanbul’da doğan Ebru Baki, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nden mezun oldu. Lisans eğitimi sırasında Hürriyet Gazetesi Ekonomi Serviste stajını tamamladı. Marmara Üniversitesi’nden okul ve bölüm birincisi olarak mezun oldu ve Cumhuriyet Dergisi’nde bazı yazıları yayınlandı. haberlerfotoğrafları çeşitli ödüllere layık görüldü.

Marmara Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra Marmara Üniversitesi Uluslararası İktisat Bölümü’nde okuyan Ebru Baki, çeşitli burslarla ödüllendirildi.

Staj döneminden CNN Türk’teki çalışma hayatına kadar 7 yıl Hürriyet’te çalışan Baki, CNN Türk’te ekonomi haberlerini sundu.

Ebru Baki, Doğan Medya’nın el değiştirip Demirören Medya’nın yönetimine geçmesiyle CNN Türk’ten ayrılarak Habertürk kanalına geçti.

haberkarapinar.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kazan Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu