Haber

Cumhuriyetin 100. yılında Kara Kuvvetleri Komutanlığı tarafından 101 top atışı yapıldı.

Kara Kuvvetleri Komutanlığı, Cumhuriyetin 100’üncü yılı dolayısıyla İstanbul’a 101 top atışı gerçekleştirdi.

101 ATEŞ TOPLADI

Cumhuriyet Bayramı’nın 100’üncü yılı nedeniyle İstanbul’da kutlamalar devam ediyor. Milli Savunma Bakanlığı’na bağlı 100 gemi Boğaz’da geçit töreni yapıyor. Kara Kuvvetleri Komutanlığı da kutlama kapsamında 101 top atışı yaptı.

BAKANLAR DA İZLEDİ

Sahil kenarındaki coşkulu kutlamaya vatandaşlar da katıldı. Beylerbeyi Parkı’nda düzenlenen etkinliği, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yanı sıra Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Kültür ve Turizm Bakanı Nuri Ersoy, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, TRT’den Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı da gerçekleştirdi. Ulus, Gençlik ve SporBakan Osman Aşkın Bak, Çengelköy Kuleli Mustafa Paşa Camii Bahçesi’nden Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Beşiktaş’tan Mehmet Özhaseki, Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Enerji Bakanı ve Olağan Kaynaklar Alparslan Bayraktar, Arnavutköy’den Ticaret Bakanı Ömer Bolat, Ortaköy’den Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Tarabya’dan Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu izledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kazan Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu