Ekonomi

Citi, Constellation Brands hisselerini beklenen satış artışı nedeniyle Satın Al seviyesinde tutuyor

Çarşamba günü Citi, Constellation Brands hisseleri üzerinde Al notunu korudu ve fiyat hedefini 305,00$ olarak belirledi. Firma, şirketin önümüzdeki ay katalizör görevi görebilecek uygun koşullardan faydalanmasını bekliyor.

Bunlar arasında, Kaliforniya’da kötü hava koşullarının yaşandığı geçen Mart ayına kıyasla bira satışlarında görülen iyileşme ve 2024 ilkbaharında raflarda yer kazanma potansiyeli yer alıyor.

Citi analistleri, 19 Mart, 2 Nisan ve 16 Nisan tarihlerinde yayınlanacak Nielsen verilerinde Constellation Brands’in Kaliforniya tarayıcı trendlerinde bir artış görmeyi bekliyor. Ayrıca 11 Nisan’da şirket için olumlu kazançlar öngörüyorlar. Analistler, Şubat ayında Kaliforniya’da yaşanan benzer kötü hava koşullarına rağmen, geçen Mart ayındaki performansın yıldan yıla karşılaştırılmasının, bira satış trendlerinin iyileşmesi için yeterli hareket alanı sağlayacağına inanıyor.

New York Borsası’nda NYSE:STZ koduyla işlem gören Constellation Brands, beklenen bu olumlu gelişmeler nedeniyle Citi tarafından 30 günlük bir süre boyunca yakından izleniyor. Firmanın güveni, ürün yerleştirmelerinden gelecek kazançların yanı sıra, olumsuz hava koşullarından etkilenen geçen yılki satışlarla daha kolay karşılaştırma beklentisine dayanıyor.

Constellation Brands Nisan ortasında kazançlarını açıklayacak ve analistin olumlu bakış açısıyla piyasa gözlemcileri şirketin bira segmenti performansında beklenen hızlanmanın işaretlerini arayacak. Bu durum, perakende sektöründeki tüketici eğilimleri ve şirket performansına ilişkin erken göstergeler için Nielsen veri açıklamalarına bakma modelini takip ediyor.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kazan Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu