Haber

Canik Yetimleri Ağırladı

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı yetimlerle iftar yemeği yedi.

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ilçedeki öksüz, öksüz ve aileleriyle birlikte iftar programında öne çıktı. Canik Belediyesi’nin Dünya Yetimler Günü’nde düzenlediği iftar programında yetim ve yetimlerle tek tek ilgilenen Önder İbrahim Sandıkçı, çocuklar ve aileleriyle sohbet ederek taleplerini dinledi.

Canik Belediyesi’nin düzenlediği Hacivat ve Karagöz gösterisi, interaktif oyunlar, eğitici ve eğlendirici etkinliklerle çocuklar iftar saatini beklerken doyasıya eğlendiler. İftar öncesi çocuklarla oyunlar oynayan Lider İbrahim Sandıkçı, onlarla birlikte düzenlenen etkinliklere katıldı. Lider İbrahim Sandıkçı, “Çocuklarımızın daha iyi koşullarda büyümesi için başta eğitim olmak üzere her alanda çalışmalarımızı büyük bir hassasiyetle sürdürüyoruz.

Biliyoruz ki bu dünyadaki en güzel duygu çocuklarımızın kalplerine dokunmak ve yüzlerini güldürmek.

“Sorumluluğumuzun farkındayız”

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ilçedeki yetim ve yetimlerin her türlü ihtiyaçlarının takip edildiğini ve her zaman yanlarında olduklarını belirtti. Lider İbrahim Sandıkçı, Mübarek Ramazan ayının bereketini sizlerle paylaşıyoruz. Dünya Yetimler Günü’nde ilçemizdeki yetim ve yetimlerimizle iftar programının ortasına geldik. Allah birlik ve beraberliğimizi daim eylesin. Sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Yetiştiğimiz kültür ve aldığımız eğitim açısından kardeşlerimizi her zaman takip eder, onları asla yalnız bırakmayız. Her türlü ihtiyaçlarını ve yardımlarını karşılamak için gece gündüz çalışıyoruz. Çocuklarımızın daha yeterli kurallarla büyüyebilmeleri için başta eğitim olmak üzere her alanda büyük bir hassasiyetle çalışmaya devam ediyoruz. Biliyoruz ki bu dünyadaki en güzel duygu çocuklarımızın kalplerine dokunmak ve yüzlerini güldürmek.

Çocuklar Eğleniyor

İftar programı öncesi ilçede yetim ve yetimler için etkinlikler düzenlendi. Sezai Karakoç Canik Kültür Merkezi’nde kurulan atölyelerde kültür-sanat etkinlikleri, interaktif oyunlar, eğitici ve eğlendirici etkinliklerle çocuklar doyasıya eğlendi. Çocuklar için düzenlenen Hacivat ve Karagöz gösterisi renkli görüntülere sahne oldu. İftar programının ardından çocuklara çeşitli ikramlarda bulunuldu.

Canik Kaymakamı Mahmut Helal, eşi Nilüfer Helal, Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Samsun MÜSİAD Başkanı Hasan Tahsin Şengül, Samsun İHH Başkanı Mustafa Yeşil, Samsun UDEF Başkanı Hakan Karaduman, protokol üyeleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı. yetimler, öksüzler ve aileleri ile.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haberguney.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kazan Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu