Haber

Bahar Candan’ın Gözaltındayken Bile İlginç Mimikleri ve Gülümsemesi Sosyal Medyada Konuştu

Suç geliri aklama suçundan gözaltına alınan Nihal Candan ve Bahar Candan kardeşlerin sağlık kontrolünün ardından tekrar polise götürüldüklerinde kameraya kaydedilen sahneler sosyal medya kullanıcılarının dikkatini çekti. Bahar Candan’ın gülümsemesi ve ilginç yüz ifadeleri hüzünlü dillerle konuşuldu. Detaylar ?

Nihal Candan ve Bahar Candan yıllar önce bir moda programıyla ünlenmiş, ilginç hamleleriyle kısa sürede magazin figürlerine dönüşmeyi başarmışlardı.

Uzun süredir lüks yaşamları ve sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çeken ve her seferinde ortalığı karıştıran kardeşlerin, sazan sarmalı yöntemini kullanarak birçok kişiyi dolandırdıkları yönünde iddialar bir süredir ortalıkta dolanıyordu.

Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı, geçtiğimiz saatlerde Candan kardeşlerin de aralarında bulunduğu soruşturma kapsamında Bahar Candan, Nihal Candan ve Hacı İsrafil Sağlam’ın “suç gelirlerini aklama” suçundan tutuklanmasına karar verdi.

Engin ve Dilan Polat’ın tutuklanmasının ardından bu tür olayları daha çok göreceğimizi kanıtlayan kardeşlerin sağlık kontrolünün ardından polise götürüldüklerinde kameraya kaydedilen görüntüsü sosyal medya kullanıcıları tarafından konuşuldu.

1. Bahar Candan’ın gözaltındayken dahi rahat tavrı, kahkahaları ve ilginç yüz ifadeleri dikkat çekti. Bakalım Candan kardeşlerin son durumunu kim, nasıl yorumladı ?

2. ?

3. “Nihal Candan sorgudayken” ?

4. ?

5. ?

6. “Bahar utanmasaydı böyle içeri girerdi, o kadar fena çığlık attı ki”?

7. ?

8.?

9.?

10. ?

11. ?

12. ?

13. ?

14. ?

15. ?

16. ?

17. ?

18. ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kazan Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu