Haber

Artık yoğun bakım üniteleri de var!

Karabağlar Belediyesi sokakta yaşayan can dostlarımızı unutmuyor!

Karabağlar Belediyesi, “hayvan dostu şehir” anlayışı kapsamında sokaktaki can dostları için çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Uzundere’de Veteriner İşleri Müdürlüğü’ne bağlı Hayvan Sağlığı Merkezi’nde açılan tam donanımlı ameliyathane ve merkezi sterilizasyon sistemine ağır bakım ünitesi eklendi. Böylece hizmet kalitesi bir üst seviyeye taşınmıştır.

Karabağlar Belediyesi, Uzundere, Nazım Hikmet veya Üçyol Uğur Mumcu Parkı olmak üzere 3 noktada Hayvan Sağlığı Merkezleri ile sokak hayvanlarına hizmet veriyor. Geçen yıl Veteriner İşleri Müdürlüğü’nün de bulunduğu Uzundere’deki merkez tam donanımlı ameliyathane ve sterilizasyon sistemiyle donatıldı. Siz değerli dostlarımıza daha iyi hizmet verebilmek için tesise ağır bakım ünitesi eklenmiştir. Ağır bakım ünitesinde tam otomatik oksijen yoğunlaştırıcılı, ısı ayarlı ve uzaktan sensör kontrollü ağır bakım kafesleri bulunmaktadır.

Hizmet kalitesi iyileştirildi

Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, insanlar gibi sokaktaki hayvanların da yaşamlarını sürdürürken çeşitli zorluklarla karşılaştıklarına vurgu yaptı. Önder Selvitopu, sorunlarını çözmek ve dünya standartlarında sağlık hizmeti alabilmelerini sağlamak istediklerini belirterek, “Bu anlayış doğrultusunda geçen yıl Uzundere’deki merkezimizde örnek bir yatırıma imza attık. Bütçe imkanlarımız dahilinde tesisi geliştirerek hizmet kalitesini artırıyoruz. Bu bakış açısıyla çalışmaya devam edeceğiz.”

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kazan Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu