Yaşam

Akbank UniChallenge+ Dijital Öğrenci İşleri Eğitim Kampı Başlıyor

Akbank ve İnteraktif Reklamcılık Derneği (IAB), bu yıl 9.’su düzenlenen UniChallenge+ etkinliğinde üniversite öğrencilerini dijital reklamcılık sektöründe yetkinlikler kazanmaya ve profesyonel fırsatlarla tanışmaya davet ediyor. Son başvuru tarihi 15 Mayıs.

IAB tarafından Boğaziçi Üniversitesi’nin desteğiyle ilk kez 2015 yılında düzenlenen ve 6 yıldır Akbank’ın ana sponsorluğunda gerçekleştirilen Akbank UniChallenge+ Dijital Öğrenci İşleri Eğitim Kampı, bu yıl da fiziksel olarak katılımcıları ile buluşuyor.

Bu yıl depremden etkilenen öğrenciler için özel kontenjan ayrılacak ve kamp boyunca şehir dışından gelen öğrencilere ulaşım ve barınma desteği sağlanacak. Kamp boyunca bölümün önde gelen isimleriyle buluşacak olan UniChallengers, kamp bittikten sonra bu isimlerden mentorluk desteği alabilecek.

12-23 Haziran 2023 tarihleri ​​arasında Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü’nde gerçekleşecek eğitime 3. ve 4. sınıf öğrencileri veya yeni mezun öğrenciler katılabilir. Dijital reklamcılık sektörü kariyer fırsatlarının keşfedileceği Akbank UniChallenge+ Dijital Öğrenci İşleri Eğitim Kampı’nda ; Eğitim süresince katılımcılar, dijital dünyayı daha yakından tanıma, başarılı markaların hikayelerini ajanslardan ve reklamverenlerden dinleme fırsatı bulacaklar. Dünyadaki gelişmelerin bölüme etkilerini de yakından öğrenme fırsatı bulacaklar. İştirakçiler, Akbank’ın belirleyeceği konu kapsamında mentorları ile birlikte 5’er kişilik gruplar halinde proje geliştireceklerdir.

Akbank’ın ana sponsoru olduğu UniChallenge+, geleceğin yetkinliklerini yeni nesil bir öğrenme alanında keşfetmeye yönelik farklı eğitimler sunan Akbank Gençlik Akademisi’nin desteğiyle gençlerle buluşuyor. Böylece UniChallengers, bu eğitim kampı ile geleceğin iş hayatını gençlerle birlikte tasarlayan Türkiye’nin en yenilikçi gençlik akademisi ağına dahil oluyor.

Son Başvuru 15 Mayıs

Dijital pazarlama bağlantısının ve reklamcılığın deneyimleneceği programa son başvuru tarihi 15 Mayıs. İki haftalık eğitim sonunda ilk 3 kümenin ortasında yer alan katılımcılar, IAB üyesi şirketlerde staj olanaklarından yararlanabilecek. Akbank tarafından verilecek brief için hazırlanacak katılımcı sunumlarının ardından.

UniChallenge+’a ilk 8 yılında toplam 2787 başvuru yapıldı. Başvuruların 1620’si İstanbul dışından gelirken, başvurular 75 il ve 163 üniversiteye yayıldı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

baykanajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kazan Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu