Yaşam

21 Kasım İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Kasım Pazartesi gününde burçları neler bekliyor? Günün en şanslı burcu hangisi? Günün en çıkarlı burcu hangisi? Günlük burç yorumlarına nazaran İkizler burcunun 21 Kasım Pazartesi günü nasıl geçecek? İşte yeni günde aşk, sıhhat, meslek ve para bahislerinde burcunuzun yorumları…

Sevgili İkizler ve İkizler Yükselenler;

Sevgili İkizler, sabah erken saatlerde güne hareketli başlayabilirsin. Partnerinden yahut çocuğundan haber alabilirsin. Günün birinci yarısında çocuğunun sıhhati yahut çocuğunun masraflarıyla ilgili kimi gerilimlerin olabilir. Birebir vakitte varsa partnerinle ilginde de birtakım kızgınlıkların olabilir. Gün genelinde işinle, mesleğinle ve sağlığınla ilgili  destekleyici tesirler var. Bir hususta sonuç alabilir, tamamlanma yaşayabilirsin. Başka beşerlerle bağlarının ağır olacağı, toplumsal bir gündesin. Konuşmaların, görüşmelerin ve imzaların olabilir. Yeni ticari muahedeler yapabilirsin. Bugün değerli işlerini 14.00 öncesinde yapmanı öneririm. Sevgiyle kal.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kazan Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu